Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Brickfilmowe Oskary

Brickfilmowe Oskary

Post 20 maja 2012, o 13:28

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Jak widzę, każdy mnie tu neguje... Dobra. Koniec tej dyskusji. Ja mam swoje zdanie i nic tego nie zmieni. Trudno. Do widzenia.
ObrazekObrazekObrazek

Post 20 maja 2012, o 13:51

Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Polacy niestety nie są zgrani. "Człowiek człowiekowi wilkiem". Ostatnio będąc na konkursie recytatorskim recytowałem wiersz Tadeusza Różewicza "List do ludożerców" Recytując go myślałem własnie o was, o waszej nienawiści i "zjadaniu" siebie nawzajem i co? Zaowocowało - dostałem 3 miejsce a wiecie jaka była punktacja 2 wyróżnienia, 3 trzecie miejsca i jedno pierwsze! Więc chyba mówi wszystko samo za siebie. To że pomysł reklamy na BiM jest zły to nie musieliście tak na mnie najeżdżać, i kurde wyzywać. To też o czymś świadczy. Stoicie i liżecie dupę amerykańcom tylko dlatego, że jest większa szansa zaistnienia tam, to czemu założyliście POLSKĄ stronę o brickfilmingu? Nie rozumiem już - chcecie rozwijać polski brickfilming, piszecie poradniki ale i tak nie zauważacie postępów wśród użytkowników, którzy tak próbują rozwinąć polski brickfilming! Na koniec mój apel do wszystkich:

"Nie zjadajmy się, Dobrze?
Bo nie zmartwychwstaniemy
Naprawdę!"


PS: Mogę napisać po angielsku jeżeli nie dotarło do "niektórych" użytkowników!
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Post 20 maja 2012, o 14:33

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Cool story, bro.

Po pierwsze: Tak owszem, pomysł reklamy gali na BiM nie jest dobry. Nic nie jest uzgodnione, poza tym nie mam pełnego zaufania do osoby, która chce reklamować coś na BiMie(nieważne w jakim języku) w imieniu naszej strony, gdy filmy biorące udział w jego własnym konkursie ocenia tak:

"RobakTV99 filmik miałeś super, ale były ruchy kamery bardzo duże. scenografia była z wydrukowanej kartki, a tak poza tym to nic nie było. Ruchy podłoża też były."

Po drugie: Po raz ostatni powtarzam, ze prace nad stroną trwały kilka miesięcy i nie mieliśmy czasu na organizacje nowych konkursów czy tworzenie nowych poradników, tym bardziej że jeszcze wszyscy mamy szkołę na głowie. Strona w zasadzie wystartowała od nowa, a najbliższy konkurs przewidywany jest w te wakacje.

Po trzecie: Nie mów, że: jeżeli da się to tak nazwać na tej stronie tworzonej w programie do bloga czyli klik tu klik tam zero programowania mamy szablonik i strona jest gotowa. Skoro jesteś takim znawcą, zrób lepszą stronę i zaprezentuj nam swoje możliwości. Śmiało.

Po czwarte: Uważasz, ze nie zauważamy postępu?
Przypomnij sobie w jaki sposób ocenialiśmy Wasze filmy na konkurs.
Poświęciliśmy czas, wytłumaczyliśmy błędy. Wyniki konkursu świątecznego omawiałem z Sshadowem ponad godzinę.
Dla porównania wyniki konkursu na BiMie są omawiane w ten sposób: nazwa użytkownika, tytuł filmu i miejsce.
Koniec. Przy ogłaszaniu wyników, nie mówią jakie były błędy w filmach i co należy poprawić, więc powinieneś się cieszyć, że my robimy to inaczej. Omawialiśmy każdy brickfilm, który wziął udział. Może i wtedy nie zrobiliśmy tego w stu procentach perfekcyjnie, ale przynajmniej staraliśmy się obiektywnie i sprawiedliwie ocenić pracę każdej osoby, która wzięła udział.

Po piąte: Nie jesteś zadowolony, to załóż swoją własną stronę i rób sobie co chcesz. To tyle w tej kwestii.

Do Cytryny i Reptile'a: Na razie zamykam ten temat, żeby uniknąć dalszych kłótni. Jak wszystko uzgodnicie prywatnie w kwestii gali, prześlijcie wiadomość komuś z administracji, a ja odblokuję ten temat. ;)

Poprzednia strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron