Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Podsumowanie Roku 2013

Podsumowanie Roku 2013

Post 8 gru 2013, o 12:12

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Mam pomysł na konkurs. Będzie rozgrywał się w kilku kategoriach:

-Najlepszy reżyser-no po prostu ,najlepszy reżyser,może to być każdy zarejestrowany tutaj

-Najlepszy film-film, zrobiony przez kogoś z powyższych, wydany w tym roku

Najlepszy debiut- tu można zgłosić kogoś ,kto zaczął tworzyć w tym roku

Zgłaszać proszę do 25 XII 2013 pod tym wątkiem ,później zrobię ankietę, a wyniki zostaną ogłoszone po Nowym Roku.


Aha, i jeszcze jedno! Przy zgłaszaniu kogoś/czegoś dajemy uzasadnienie. :)

Czekam na odpowiedź administracji. :D
Obrazek

Post 9 gru 2013, o 19:19

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Myślałem o podobnym pomyśle ale stwierdziłem że to może skończyć tak jak z SHORT'ami.
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 17 gru 2013, o 22:03
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Pomysł się Nam bardzo spodobał i z wielką chęcią go zrealizujemy w tym roku, a jeżeli zainteresowanie będzie odpowiednio duże, postaramy się aby stał się cykliczny. Powodzenia wszystkim nominowanym, a więcej informacji na ten temat postaramy się ujawnić jutro, jeżeli uda się już coś ustalić.

Mk, skontaktuję się z Tobą i wszystko domówimy :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 18 gru 2013, o 20:48

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Nice :mrgreen:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 24 gru 2013, o 14:46

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Postanowiliśmy, że konkurs odbędzie się na początku stycznia przyszłego roku.
Mamy już 15 nominowanych filmów:

AraxussYexyr - Oddział Bardzo Specjalny
AraxussYexyr - Ultimatum
crazyed & AraxussYexyr - Jak powstają różne rzeczy i takie tam #1
crazyed - The Duel
CytrynaPictures - Mortal Carrot
CytrynaPictures - Hipis
filmylegopl - Niesamowite Odkrycie II
MegaSpaceFighter & AraxussYexyr - Abdejt Zer0
Mwanimator - Mallage
BrickFielder - WESTERN: Piwo!
pkmovies92 - Dlaczego?
Reptile - Lego Parkour Fight
szynkapasztetowa - Ciebie też to może czekać
WysokiFilms - Star Wars Linn i Mave - Przemiana
WysokiFilms & MrSolinius - Nuklearne Opowieści Trailer

Nominowani do najlepszego debiutu polskiego brickfilmingu w 2013 roku:

BrickFielder
HappyMadHatter
MATOX25
mkstudio
SideUniversal
ziemek17

Jednakże potrzebujemy tych nominacji trochę więcej, żeby wyróżnić więcej kategorii. Czy któryś z waszych lubianych filmów nie znalazł się na liście? Możecie wysłać nam wiadomość na PW albo napisać w tym temacie swoich faworytów tego roku. Wśród nominacji mogą znaleźć się jedynie filmy przesłane w 2013 roku i przez użytkowników portalu WMBF. Czas przesyłania propozycji do 4 stycznia.

Życzymy wesołych i udanych świąt!
-Team WMBF

Post 25 gru 2013, o 04:05

Posty: 679
Po pierwsze koniecznie parkur fajt reptajla po drugie czy to znaczy że jak dodałby ktoś coś fajnego do końca roku to się może jeszcze łapać? :o

Post 25 gru 2013, o 04:18

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
ZombieFlowchart napisał(a):
Po pierwsze koniecznie parkur fajt reptajla po drugie czy to znaczy że jak dodałby ktoś coś fajnego do końca roku to się może jeszcze łapać? :o


Jasne, że tak. Dlatego właśnie przesunęliśmy głosowanie na przyszły rok. :)

Post 25 gru 2013, o 11:29

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Chciałbym jeszcze zgłosić film mojego brata pod tytułem "Mallage" http://www.youtube.com/watch?v=PYY9aUDEurI
Wygląda jakbyście w ogóle a nim zapomnieli, a przecież to jeden z najdłuższych polskich brickfilmów i to wcale nie złożony z jakichś stopklatek. Myślę że Mwanimator47 również zasługuje na nominację tutaj.

Mam nadzieję że święta wam się udały i życzę mnóstwa pomysłów na animacje w nadchodzącym roku! :) Róbcie filmy.
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 25 gru 2013, o 12:52

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
filmylegopl napisał(a):
Chciałbym jeszcze zgłosić film mojego brata pod tytułem "Mallage" http://www.youtube.com/watch?v=PYY9aUDEurI
Wygląda jakbyście w ogóle a nim zapomnieli, a przecież to jeden z najdłuższych polskich brickfilmów i to wcale nie złożony z jakichś stopklatek. Myślę że Mwanimator47 również zasługuje na nominację tutaj.


Wcale nie zapomnieliśmy o Mwanimatorze. Chcieliśmy go tutaj dodać, ale byłoby to niezgodne z zasadami, bo mwanimator47 nie jest użytkownikiem portalu WMBF. Wśród nominacji mogą pojawić się tylko prace osób zarejestrowanych na stronie. Napisałem to w poprzednim poście. Jak mwanimator założy tu konto, to na 100% jego film znajdzie się na liście.

Post 29 gru 2013, o 14:42

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Szkoda, że na wmbf nie ma peachcluba. On jest genialny :)
Obrazek

Następna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron