Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Przedstaw się PolishLegoboy czyli osoba dążąca do celu

PolishLegoboy czyli osoba dążąca do celu


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Mała informacja o moim drugim hobby jest taka, że jestem wielkim fanem anime ( japońskiego stylu rysunku jak i filmu). Najczęściej oglądam serial Hidan no Aria. Obrazek z boku
aria.jpg
aria.jpg (13.53 KiB) Przeglądane 5572 razy


Fajny jest też serial Fooly cooly, ale to nie jest strona o anime :P

Mój kanał You Tube-http://www.youtube.com/user/PolishLegoboy

Jestem twórcą tak zwanych MOC'ów czyli makiet Lego (głównie Star Wars). Zaczynałem na mało popularnym kanale olgierd056, na którego wrzucałem filmiki dotyczące małych makiet jak i recenzji. Na początku jakość filmów nie przekraczała 240 pikseli, więc wyświetleń nie było za dużo. Pierwszy komentarz był negatywny, a to, że byłem młody zmuszało mnie do usunięcia filmiku. Powstrzymałem się jednak i dalej nagrywałem. W pewnym momencie (po trzech filmikach) znudziło mi się to i na okres czterech miesięcy nic nie wrzucałem na YT. W końcu zachorowałem na zapalenie płuc i przez dwa tygodnie siedziałem w domu. Lekcji prawie w ogóle nie było, więc pozostało mi tylko się nudzić. W końcu nie mogłem znieść nudy i wziąłem w ręke komórkę i nagrałem swój pierwszy filmik w jakośći HD. Zdobył on bardzo dużą popularność, gdyż liczba odsłon przekroczyła osiem tysięcy. To mnie zmotywowało do dalszego nagrywania. W pewnym momencie stało się to moim hobby i zacząłem to robić na bieżąco. Komentarze były bardziej pozytywne, a wsparcie moich fanów pomogło mi opanować haterów. Przed wyjechaniem na obóz na dwa tygodnie zamówiłem specjalne bronie brickarms. Po powrocie od razu nagrałem i wrzuciłem to na YT. Okazało się, że byłem pierwszym Polakiem na YT, który opublikował filmik z brickarmsami. Zacząłem ich nadmiernie używać, co zamieniało moje amatorskie makiety w jeszcze bardziej nużące.

Kiedy skończyłem jedenaście lat poszedłem do sklepu i zakupiłem bardzo dużą ilość płytek budowlanych. Zrobiłem z nich dużą, ale nieszczegółową makietę, która niestety nie zdobyła znaczącej popularności. Po tym zakupiłem grę Minecraft, która przyćmiła moją pasję do Lego. Przez nią na okres roku nie wgrywałem żadnych filmików, a nawet nie sprawdzałem co się dzieje z moim kontem. Po powrocie do Lego czekała na mnie masa komentarzy głównie o treści "kiedy kolejna makieta". Wtedy przestałem w ogóle wrzucać filmiki na jeszcze dłużej.

Kiedy skończyłem trzynaście lat założyłem konto PolishLegoboy, które miało na celu zmienić mój image. Okazało się, że był to dobry pomysł, gdyż tam jestem szanowany i zdobyłem uznanie większych You Tuberów. Ilość subskrybcji zwiększa się każdego dnia, a pamiętacie, że każdy sub się liczy.


Posty: 199

Wiem , że post z 2013 , ale chcialem powiedzieć , że ja ten się anime i mangą interesuje ^^ obejrzałem narazie mirai nikki , Tokio ghoul a , btoom , amagami SS , Dragonball Z , i Kaiz , no game no life


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

BrutusBrick napisał(a):
Wiem , że post z 2013 , ale chcialem powiedzieć , że ja ten się anime i mangą interesuje ^^ obejrzałem narazie mirai nikki , Tokio ghoul a , btoom , amagami SS , Dragonball Z , i Kaiz , no game no life

Hah, ja już od dawna anime i mangi nie tykałem ;)


Powrót do Przedstaw się


cron