Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Monkey Jam Pomoc

Monkey Jam Pomoc

Problem? :7
Post 1 wrz 2014, o 17:21

Posty: 73
Jak spowolnić filmiki utworzony w Monkey Jam ?

Post 1 wrz 2014, o 17:28

Posty: 679
Daj mniej FPS ale też wszystkie dobre programy do edycji powinny mieć taki efekt ja spowolnienie... np wmm ma spowolnienie 2x, o ile dobrze pamiętam, znaczy na pewno ten starszy.

Post 1 wrz 2014, o 22:17
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Łatwo obrobisz to w większości programów do montażu, przejrzyj dokładnie wszystkie funkcje w programie, którego aktualnie używasz. MonkeyJam jest raczej do tworzenia samej animacji (zdjęć i łączenia klatek w odpowiedniej prędkości), tak to wygląda w moim przypadku. Polecam Ci zajrzeć na YT, na którym znajdziesz na prawdę mnóstwo poradników tego typu, które pomogą ci osiągnąć taki efekt w ułamek sekundy. O wiele łatwiej pracować i montować, jeżeli poznasz wszystkie dostępne funkcje i możliwości jakie daje twój program. Bardzo prawdopodobne, że efekt który chcesz uzyskać jest do osiągnięcia dzięki połączeniu w całość kilku sprytnych trików i efektów, czasem nawet wykorzystując do tego nie jeden, a 2, 3 programy na raz. Spróbuj, to taka rada na przyszłość.

Łap tutaj jeden z poradników, o których mówiłem. Jest on akurat przeznaczony dla użytkowników Sony Vegas, chciałem Ci jednak pokazać o co dokładnie mi chodzi. Krótki i treściwy, a dowiesz się jak uzyskać upragniony efekt. Moim zdaniem dzięki temu typu filmom o wiele szybciej nauczysz się obsługi programu, wliczając w to od razu oczywiście własną praktykę, trzymaj się ;)

Poradnik - Link
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 3 wrz 2014, o 15:34

Posty: 73
Dziękuje :) :)


Powrót do Pomoc na małym planie


cron