Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Movie Maker

Movie Maker

Problem? :7
Post 4 sty 2015, o 21:10

Posty: 21
Lokalizacja: Norwegia
Ha, ludziska, używajcie Sony Vegas, lub dla bardziej zasobnych portfelów Adobe Premiere Pro.
Movie Maker w ogóle nie nadaje się do tworzenia animacji.
Owy program tylko zniszczy wam cały czas spędzony na wykonywaniu dobrych zdjęć do edytowania.

Post 4 sty 2015, o 21:30

Posty: 679
Pozwól, że się nie zgodzę z tobą, chyba, że mowa o starym wmm, ten z livem może nie bardzo dobrym, ale dobrym programem do sklejania, można ustawić do 0,03 sekundy na zdjęcie czyli koło 33 FPS i wyimportować w wysokiej jakości - 1080

Post 4 sty 2015, o 21:47

Posty: 21
Lokalizacja: Norwegia
Miałem na myśli starego WMM.
Ale z tym nowym nie ma wcale szału. Nie jest jakoś szczególnie wygodny.

Post 4 sty 2015, o 21:58

Posty: 679
Dla mnie jest, to kwestia przyzwyczajenia.

Post 5 sty 2015, o 10:30

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Ja mam ten stary chociaż mam win 8.1 w live nie moge ustawić czasu trwania klatki...
Obrazek

Post 5 sty 2015, o 18:41

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Krissek masz może jakiś poradnik do vegasa? Ponieważ mam ten program lecz nie mam zielonego pojęcia jak tam tworzyć animacje :x

Post 6 sty 2015, o 15:58

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

kkz665 napisał(a):
Krissek masz może jakiś poradnik do vegasa? Ponieważ mam ten program lecz nie mam zielonego pojęcia jak tam tworzyć animacje :x

Nie ma sensu marnować czasu na wklejanie każdego zdjęcia do Vegasa i skracanie czasu. Lepiej zmontować zdjęcia w np. MonkeyJam i potem wrzucić jako sceny *.avi i połączyć w Vegasie i następnie edytować jako film, dodać dźwięk, fx itd. Vegas daje OGROMNE możliwości tylko nie jest tak przejrzysty jak WMM. Najlepiej przeszukać sieć w celu znalezienia jakiegoś poradnika. Chyba że kupiłeś, wtedy poradnik powinien być na płycie w zestawie.
Pozdrawiam,
Hydra
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 7 sty 2015, o 16:20

Posty: 21
Lokalizacja: Norwegia
ziemek17 napisał(a):
kkz665 napisał(a):
Krissek masz może jakiś poradnik do vegasa? Ponieważ mam ten program lecz nie mam zielonego pojęcia jak tam tworzyć animacje :x

Nie ma sensu marnować czasu na wklejanie każdego zdjęcia do Vegasa i skracanie czasu. Lepiej zmontować zdjęcia w np. MonkeyJam i potem wrzucić jako sceny *.avi i połączyć w Vegasie i następnie edytować jako film, dodać dźwięk, fx itd. Vegas daje OGROMNE możliwości tylko nie jest tak przejrzysty jak WMM. Najlepiej przeszukać sieć w celu znalezienia jakiegoś poradnika. Chyba że kupiłeś, wtedy poradnik powinien być na płycie w zestawie.
Pozdrawiam,
Hydra



To zależy jak kto chce się bawić. Ja wolę wklejać każde zdjęcie do Vegasa i skracać czas, dodawać przejścia, długość danego ruchu przedmiotu/ludzika itd.
Zresztą, za dużo zabawy by wyszło z zabawą w MonkeyJam a potem w Sony.

kkz665 napisał(a):
Krissek masz może jakiś poradnik do vegasa? Ponieważ mam ten program lecz nie mam zielonego pojęcia jak tam tworzyć animacje :x


Jaki konkretnie poradnik chcesz zobaczyć?

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc na małym planie


cron