Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Bath Editor w Photoscape

Bath Editor w Photoscape

Problem? :7
Post 11 paź 2014, o 11:28

Posty: 679
Pobrałem właśnie photocape i mam problem, otóż przerobiłem se jedną klatkę w editorze i spoko, chciałem więc przerobić w ten sposób też inne zdjęcia. Jednak okazało się, że oczywiście można to zrobić tylko w bath editorze i tu pojawia się problem. On ma mniej i efektów niż zakładka editor! Nie mogę więc od razu przerobić wszystkich zdjęć taj jakbym tego chciał... Jest na to jakiś sposób, żeby powiększyć możliwości bath editora, albo zastosować efekty do wszystkich zdjęć w editorze, czy łotewer?

Post 11 paź 2014, o 17:05

Posty: 142

Ja obrabiam Bath Edytorem i jest spoko, jeżeli uważasz, jeżeli potrzebujesz "lepszej" obróbki to nie wiem, wiem że chłopaki z thesideuniversal bawili się w robienie w gimpie klatka po klatce i wyszło spoko, ponoć osiągali 15-20sek na klatkę
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 12 paź 2014, o 20:18

Posty: 679
już dałem radę pokolei wszystko przerobić. potem może spróbuję zrobić w adobe elements takie same efekty

Post 13 paź 2014, o 09:23

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
SideUniversal napisał(a):
eladmiral napisał(a):
Ja obrabiam Bath Edytorem i jest spoko, jeżeli uważasz, jeżeli potrzebujesz "lepszej" obróbki to nie wiem, wiem że chłopaki z thesideuniversal bawili się w robienie w gimpie klatka po klatce i wyszło spoko, ponoć osiągali 15-20sek na klatkę


Możesz przestać z tym: "A ci z thesideuniversal robią taaaaaaak......." "A thesideuniversal mówił..." "A oni robią to...". Chodzi o to, że z tego może wyniknąć jakieś nieporozumienie, przekłamanie.


Eladmiral, On ma racje można napisać żebyś poprosił o pomoc Ich bo sie znaja ale nie pisz tyle ze cos Oni robili bo sie pomylisz albo sekret wyjawisz... lepiej uważać
:| :geek: :idea:
Obrazek

Post 14 paź 2014, o 21:38

Posty: 679
Eladmiral pozostawił to bez komentarza...

BTW Dzięki za pomoc chłopaki...

Tak wiem, że już niepotrzebna, ale łotewer. Tak w ogóle to mogliby to jakoś ujednolicić...

Na razie zamykam temat...

PoZdroF


Powrót do Pomoc na małym planie


cron