Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Program do montowania

Program do montowania

Problem? :7
Post 30 gru 2014, o 19:02

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Hej witajcie . Mam mały problem ponieważ do montowania filmów używam programu WMM. Jednak z tego co widzę to praca w nim jest dość mizerna :x . Więc mam takie pytanie jaki polecacie program do montowania filmów bo mam jeszcze Camtasie Studio ale tam to trzeba te zdjęcia tak powoli przesuwać itp że zajmuje to mnóstwo czasu a w WMM to tylko ustawiamy sekundy itp i takiego programu potrzebuje . Znacie jakieś fajne ? Mam też Sony Vegas studio lecz za nic nie mogę pojąć o co tam chodzi . Jak macie jakieś poradniki po Polsku to możecie wysłać . Pozdrawiam :geek:

Post 30 gru 2014, o 20:21

Posty: 679
Użytkownicy tego forum używają głównie do montażu albo wlaśnie wmm, albo tzw monkey yam'a, którym można się np połączyć od razu z kamerką internetową i montować właściwie w czasie rzeczywistym, ale że ja nie używam go zbyt to może niech inni popszą na ten temat... a tak wgl przeglądaleś poradniki za strony głównej nieforum?
edit: i też lepiej się pracuje na wmm i mniej muli jak się robi mniejsze party nawet po kilka/kilkanaście sekund jak się robi dużo zdjęć, a potem dopiero sklejać w całość... wtedy mniej muli i ogólnie jest tak jakoś lepiej...

Post 4 sty 2015, o 20:35

Posty: 21
Lokalizacja: Norwegia
Użyj Sony Vegas, według mnie najlepszy program do edytowania.
Jest też dużo tutoriali (również polskich), zresztą, ten program nie jest trudny. Jest całkiem prosty.


Powrót do Pomoc na małym planie


cron